Autor posta        Moda     1 Komentarze     wyświetlenia (1849)
Sweter to wyjątkowo praktyczna część garderoby, którą łatwo wkomponować w każdą kreację i dopasować do każdego stylu – od luźnego zestawu z dżinsami i ramoneską, po elegancki kostium z rozkloszowaną spódnicą idealny na wieczorne wyjście. Wyróżnia się wiele fasonów i modeli, które pozwalają na w pełni satysfakcjonujący wybór swetra dopasowanego do konkretnej stylizacji.
Autor posta        Moda     5 Komentarze     wyświetlenia (2128)
W chłodne wieczory pragniesz poczuć się atrakcyjnie, ale ciepłe, workowate swetry odbierają Ci kobiecość? Nic podobnego! Możesz ubierać się ciepło i wygodnie, przy jednoczesnym podkreśleniu wszystkich kobiecych atutów. Nie pozwól stłamsić swojego „ja”. Już dziś zobacz, jakie nowe rozwiązania moda ma Ci do zaoferowania.
Autor posta        Moda     1 Komentarze     wyświetlenia (1678)
Moda to niesamowite narzędzie, którym kobieta może osiągnąć tak naprawdę każdy efekt. Pragniesz przyciągać męskie spojrzenia, idąc ulicą do pracy? Chcesz emanować pewnością siebie i budzić respekt w rozmówcach? Pragniesz kreować swoją prezencją takie wrażenie, by wszyscy wiedzieli, że mają do czynienia z wysoką postawioną osobą?